odbył się II Gminny Turniej o Puchar Wójta Gminy Oksa.

Zwycięskie drużyny to:

miejsce I - Andrzej Kusaj i Paweł Jaskólski (Oksa)

miejsce II - Agata Pasieka i Krzysztof Gniewkowski (Węgleszyn –Ogrody)

miejsce III - Michał Bąk i Mateusz Bąk (Zakrzów).

Pogoda dopisała i do turnieju przystąpiło 16 zgłoszonych zespołów (1 para żeńska, 3 pary mieszane, 12 par męskich). Rozgrywki przeprowadzono systemem brazylijskim. Od godziny 10.00 do 17.00 rozegranych zostało 16 meczy .

Zwycięska para to Andrzej Kusaj i Paweł Jaskólski (Oksa), która w finale pokonała parę Agata Pasieka i Krzysztof Gniewkowski (Węgleszyn–Ogrody). III miejsce zajęła para Michał Bąk i Mateusz Bąk (Zakrzów), którzy w I edycji trurnieju wywalczyli I miejsce.

Pozostali siatkarze plażowi to:

Łukasz Kułaga i Adrian Sadowski (Zakrzów)

Damian Wójcik i Patryk Wieliński (Zakrzów, Kanice Stare)

Marcin Wójcik i Michał Baran (Zakrzów, Węgleszyn Dębina)

Cezary Copiak i Izabela Kołomańska (Błogoszów)

Przemysław Copiak i Kamil Wojdała (Błogoszów, Oksa)

Hubert Zimierski i Szymon Kwapień (Zakrzów)

Sylwester Łata i Marcin Ścisłowski (Lipno)

Bartłomiej Nowakowski i Piotr Gołucki (Rembiechowa, Kanice)

Damian Lubiński i Adrian Kusaj (Lipno, Zalesie)

Dawid Obłąk i Krzysztof Łukasik (Kanice)

Sławomir Bełtowski i Sebastian Purchała (Oksa)

Patrycja Wrońska i Krzysztof Wroński (Zakrzów)

Jagoda Zawadzka i Aleksandra Fraś (Zakrzów, Oksa)

Dzięki utalentowanym zawodnikom, turniejowe mecze rozgrywały się na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy zawodnicy wykazali się dobrym przygotowaniem kondycyjnym. Należy podkreślić, iż mamy liczne grono miłośników gry w siatkówkę plażową o czym świadczy nie tylko duża rozbieżność wiekowa zawodników (13-48 lat), ale również liczna grupa kibiców przybyłych w piątkowe święto aby obserwować grę swoich faworytów.

Puchary i nagrody wszystkim uczestnikom turnieju wręczył wójt gminy Oksa mgr Tadeusz Soboń oraz radna RG Oksa mgr Irena Wrońska z Zakrzowa.

Podziękowania dla WSZYSTKICH, którzy swoją pomocą przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia II Gminnego Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej w Zakrzowie.