Program grupowy na instalacje fotowoltaiczne oraz kolektorów słonecznych

fotowoltaika2016a

Materiały informacyjne przekazane przez firmę PROMAG

"Firma Promag istnieje na rynku ponad 16 lat i jest liderem w zakresie instalacji solarnych. W swoim portfolio posiadamy również kolektory słoneczne, pompy ciepła, kotły, wymienniki ciepła oraz wiele innych urządzeń hydraulicznych. Możemy pochwalić się ponad 10 tysiącami wykonanych instalacji oraz dwukrotnie większą liczbą instalacji serwisowanych. W tym roku oprócz współpracy w zakresie B2C oraz B2B wprowadziliśmy ofertę programów grupowych skierowanych głównie do Gmin, którym nie udało się pozyskać dofinansowań OZE z programów typu RPO czy Prosument dla swoich Mieszkańców.

Program grupowych dofinansowań jest programem całkowicie niezależnym i dotowanym jedynie ze środków niepublicznych organizowanych przez naszą firmę dzięki współpracy z naszymi partnerami handlowymi oraz Fundacją Help Energy. W ramach tego przedsięwzięcia gwarantujemy Mieszkańcom wybranych Gmin instalacje fotowoltaiczne w cenach, które są znacznie atrakcyjniejsze niż te obowiązujące na rynku. Jedynym warunkiem uzyskania tego dofinansowania jest zebranie określonej grupy osób oraz wykonanie łącznie 50 instalacji fotowoltaicznych o rozmiarach 1-3 kWp. Istotne jest to, że każdy zainteresowany może zamówić więcej niż jedną instalację co się przekłada bezpośrednio na ilość osób biorących udział w programie.

W ramach naszych działań wykonaliśmy już podobne programy na instalacje fotowoltaiczne w Gminach: Łomża (w trakcie – około 100 instalacji na dzień dzisiejszy), Szydłowiec oraz Gminie Łęczyce na kolektory słoneczne. Na chwilę obecną mamy już około 12 Gmin, które intensywnie rozpoczęły nabór w celu realizacji programu jeszcze w tym roku."

fotowoltaika2016bfotowoltaika2016cfotowoltaika2016d