Dnia 10 września br. swoje 102 urodziny obchodziła Pani Helena Zbroińska. Z tej okazji wizytę Jubilatce złożył Wójt Gminy Oksa Tadeusz Soboń życząc wszelkiej pomyślności na dalsze lata. Podziękował Pani Helenie za wszelkie trudy i owoce minionych lat. W obecności najbliższych którzy wraz z Panią Heleną zadbali o miłą i ciepłą atmosferę, złożono najlepsze życzenia, wręczono okolicznościowy prezent oraz kwiaty.
Pani Helenie gratulujemy tak pięknego Jubileuszu i życzymy kolejnych lat upływających w zdrowiu oraz cierpliwości w zmaganiu się z wsz
elkimi niedogodnościami dnia codziennego.















