nagrodyKonkurs z cyklu Weekendowe konkursy SPISowe

Urząd Statystyczny w Kielcach oraz Radio Kielce zapraszają do udziału w kolejnejedycji weekendowego konkursu SPISowego.

Użytkownicy gospodarstw rolnych z województwa świętokrzyskiego, którzy spisali się w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 samodzielnie przez Internet lub na infolinii spisowej w terminie od 23do 29 listopadabr. mają szansę na wygranie super nagród.

Co zrobić, żeby wygrać atrakcyjneupominki?

Wystarczywypełnić formularz spisowy na stroniehttps://spisrolny.gov.pl lub spisać się na infolinii spisowej pod numeremtel. 22279 99 99 (kanał 1.) w terminie od 23  do 29 listopadabr., a następnie przesłać email z odpowiedzią na pytanie:

Kiedy kończy się Powszechny Spis Rolny? (podaj datę)

Zgłoszenia należy przesyłaćod27do 29listopadabr.na adrese-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do wiadomości trzeba dołączyć wypełnioną i podpisaną klauzulę informacyjną w zakresie przetwarzania i wykorzystania danych osobowych, szczegóły w Regulaminie Konkursuhttps://bit.ly/368Ujcg.

Zgłoszenia przesłane po terminie lub niekompletne (bez klauzuli) nie będą brane pod uwagę. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji daty realizacji spisu.

Do wygrania super nagrody (dla pierwszych piętnastu osób) –nie czekaj, liczy się kolejność zgłoszeń!

Pierwsza osobaotrzyma zestaw:mysz bezprzewodową, pendrive,piłkę do piłki nożnej, parasol automatyczny,notatnik zapinany organizerorazkubek termiczny, a kolejne czternaście –kubek termiczny,piłkę do piłki nożnej,parasol automatyczny inotatnik zapinany organizer.spisKonk2

Nagrodzeni uczestnicy konkursu otrzymają informację drogą mailową (pocztą zwrotną). Nagrody będzie można odebrać do 15 grudnia br. w Urzędzie Statystycznym w Kielcach,  ul. Zygmunta Wróblewskiego 2, pok. nr 1 (Informatorium).